Tento moment rozhoduje o tom, zda se svým projektem uspějete, nebo to vzdáte

Myslete na to, až se příště přistihnete stagnovat

Pokud jste si mysleli, že ti nejúspěšnější lidé ze všech možných oborů se na vrchol vypracovali díky tomu, že měli neustálý zápal a vášeň pro to, co dělají, pak vás asi překvapíme. I ti nejlepší totiž občas bojují s nechutí, únavou a nudou. Jen o dost úspěšněji.
Překonejte rozhodující moment
Překonejte rozhodující moment

Pokud jste už někdy rozjížděli nějaký projekt, nepochybně to znáte. Nejdříve máte nápad, který se zdá být tím nejlepším na světě. Začnete si k tomu zjišťovat další a další informace a oheň ve vás se rozhořívá. Po čase se pustíte do skutečné práce a začnete budovat svůj sen. Celou dobu myslíte na to, jaké to bude, až se vám podaří vašeho snu dosáhnout. Na začátku jde vývoj rychle kupředu, produkt se vyvíjí, přibývají první návštěvníci vašich webových stránek. Opravdu magické období…

Po čase se však příliv návštěvníků trochu ustálí či dokonce zastaví, vylepšování produktu už je o něco těžší a tak přichází období úvodní stagnace. Najednou vám začne připadat, jako byste svou práci dělali zbytečně, pro nikoho, pro nic. Váš sen se vzdaluje a vás to prostě a jednoduše přestává bavit.

Věřte tomu, že přesně tímhle si prošel každý z těch, které vidíte na seznamu nejbohatších lidí světa. A právě tento okamžik také rozhodl o tom, že oni stoupali stále vzhůru, zatímco miliony jiných projekt znuděně ukončili a šli hledat své štěstí jinam.

Vidíte se doposud v té druhé skupině? Pojďme to společně změnit!

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Nejnovější články