Potřebujete se soustředit na práci? Pusťte si hudbu z filmů nebo her

Dokončení náročných úkolů nebylo nikdy snazší

Jistě znáte takový ten klasický "Mozart effect", který znamená, že při poslechu vážné hudby je člověk najednou dvojnásob chytřejší, výkonnější, krásnější a tak nějak celkově nesmrtelný. Jenže každý jsme jiný a ne všichni dokáží několik hodin pilně pracovat za líbivých zvuků klavíru a violoncella. Co s tím?
Co si dnes k práci pustíte?
Co si dnes k práci pustíte?

Naštěstí pro všechny „tvrďáky“ existuje řešení. Až se budete příště potřebovat stoprocentně soustředit na práci a dokončit nějaký úkol či projekt, inspirujte se v hudebních výtvorech níže.

Přečtěte si také
5 filmů, které by měl v roce 2019 vidět každý podnikatel
Správná byznysová inspirace
Filmová hudba

Chcete si u práce připadat jako hrdina, který zachraňuje Středozem? Nebo jako muž, který padl na úplné dno a nyní bojuje o svou svobodu? A nebo snad jako mladý inovátor, který vytváří největší sociální síť světa?

S filmovou hudbou na pozadí se z vás stane dočista jiný člověk. I kdybyste při tom třeba jen sepisovali nákupní seznam, bude vám to připadat jako ten nejdůležitější úkol v životě. A na vás přitom spoléhají všichni obyvatelé této planety!

Filmová hudba dokáže během okamžiku pozvednout na duchu a zlepšit náladu. Dokáže dodat motivaci i inspiraci pro práci, které jste se celý týden vyhýbali. Vše potvrzeno elitními vědeckými týmy, takže není nad čím váhat.

Nejlepší filmová hudba pro pracovní soustředění:

A mnoho dalších, jistě si vzpomenete na své oblíbené.

Přečtěte si také
Steve Aoki a jeho šílený režim: 300 dní na cestách a spánek 3-4 hodiny denně
Inspirujete se?
Herní hudba

Možná, že vše kolem her považujete za dětinské a nikdy by vás nenapadlo si při práci pouštět herní hudbu, ale zkuste o tom ještě trochu popřemýšlet.

Samotné hry totiž mají jeden důležitý aspekt, nezávisle na tom, komu jsou určené – potřebují udržet hráče u hraní. Věřte tomu, že herní studia vynakládají nemalé prostředky za hudební kompozice, které pomohou hráče dostat do stavu, kdy absolutně nevnímá okolí a soustředí se na svůj aktuální úkol.

A není tohle snad přesně to, o co se snažíte v práci? Tedy absolutní soustředění na aktuální úkol? Pusťte si při práci na dalším projektu některý ze soundtracků níže a uvidíte, že pro vás už nebude důležité nic jiného, než úspěšné splnění úkolu a získání „experience“.

Jen pozor na jednu věc. Pokud patříte mezi zkušenější hráče, pravděpodobně se vám stane, že při prvním poslechu budete chvilku spíše nostalgicky vzpomínat. U her jako Warcraft to hrozí velmi významně. Ale jakmile si zvyknete, o splnění vaší další mise bude rozhodnuto!

Nejlepší herní hudba pro pracovní soustředění:

Pokud vás právě čeká práce na náročném úkolu, vyberte si libovolně ze seznamů výše a pusťte se do práce. Stane se z toho hrdinská mise, na jejímž konci bude zachráněný svět!

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • U těch her mám trochu problém, když si začnu hrát ty sountracky, tak za chvilku už koukám na gameplay smile Ale jinak souhlasím, funguje to skvěle slight_smile

    2
  • To znám, jeden čas jsem hrál pořád dokola Piráty z Karibiku smile A je pravda, že jak je z toho člověk už tak nějak po čase otupělej, tak se dostane do takovýho tranzu a jede na autopilota smile

    0
Nejnovější články