3 velmi jednoduché návyky, které mohou v roce 2019 změnit váš život

Buďte v příštím roce ještě lepší

Jakmile se přiblíží konec roku, předsevzetí doslova létají vzduchem. Každý chce být nějak lepší, bohatší, úspěšnější, krásnější, oblíbenější...jenže uběhne pár dnů a všechna tato přání se rozplývají jako pára nad hrncem. Kde se stala chyba?
A nebo začněte ihned...
A nebo začněte ihned...

Tato předsevzetí jsou totiž často natolik vzdálená skutečnosti, že člověk s průměrnou vůlí nemá šanci je dlouhodobě udržovat. Protože je potřeba volit změny, které mohou mít viditelné a významné výsledky velmi brzy.

Už samotné předsevzetí by nemělo být něčím, k čemu se jako budoucí miliardář/ka upínáte. Člověk se zářivou budoucností totiž místo slov volí činy, a tak pokud se k nějaké změně rozhodne, nečeká na nějaké konkrétní datum, ale rovnou koná.

Naštěstí pro všechny milovníky předsevzetí se konec roku blíží a tak i tuto radu můžete zahrnout mezi své plány na zlepšení v roce 2019. Jedná o velmi jednoduché návyky, které mohou pozitivně změnit váš život.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Souhlasím s tím, že si člověk muže denně najít 20 min na čtení a učení i při takové jízdě MHD se dá mnoho zvládnout navíc člověk při čtení jakéhokoliv knížky či časopisu zjisti, že mu cesta utíká mnohem rychleji.

    3
  • Souhlasím, že to každodenní učení člověka hodně posouvá!

    0
Nejnovější články