3 velmi jednoduché návyky, které mohou v roce 2019 změnit váš život

Buďte v příštím roce ještě lepší

Jakmile se přiblíží konec roku, předsevzetí doslova létají vzduchem. Každý chce být nějak lepší, bohatší, úspěšnější, krásnější, oblíbenější...jenže uběhne pár dnů a všechna tato přání se rozplývají jako pára nad hrncem. Kde se stala chyba?
A nebo začněte ihned...
A nebo začněte ihned...

Tato předsevzetí jsou totiž často natolik vzdálená skutečnosti, že člověk s průměrnou vůlí nemá šanci je dlouhodobě udržovat. Protože je potřeba volit změny, které mohou mít viditelné a významné výsledky velmi brzy.

Už samotné předsevzetí by nemělo být něčím, k čemu se jako budoucí miliardář/ka upínáte. Člověk se zářivou budoucností totiž místo slov volí činy, a tak pokud se k nějaké změně rozhodne, nečeká na nějaké konkrétní datum, ale rovnou koná.

Naštěstí pro všechny milovníky předsevzetí se konec roku blíží a tak i tuto radu můžete zahrnout mezi své plány na zlepšení v roce 2019. Jedná o velmi jednoduché návyky, které mohou pozitivně změnit váš život.

Celý článek je přístupný pouze komunitě Warengo
Ještě nejste členy? Zaregistrujte se, je to zdarma.
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Souhlasím s tím, že si člověk muže denně najít 20 min na čtení a učení i při takové jízdě MHD se dá mnoho zvládnout navíc člověk při čtení jakéhokoliv knížky či časopisu zjisti, že mu cesta utíká mnohem rychleji.

    2
  • Souhlasím, že to každodenní učení člověka hodně posouvá!

    0

Nejnovější články