Méně vyčerpání, více produktivity? 5 způsobů, kterými toho lze dosáhnout

Aneb vyhněte se vyhoření a získejte zpět svou energii

Pokud se během dne cítíte neustále unavení, nejste v tom sami. Podle průzkumů je kvůli pracovnímu tlaku téměř 50 procent lidí na hranici extrémního vyčerpání. To je přitom o 20 procent více, než dle průzkumů na přelomu tisíciletí.
Energetické nápoje už nebudete potřebovat
Energetické nápoje už nebudete potřebovat

Průzkumy a studie jasně říkají, že kariérní tlak s sebou přináší nárůst psychických poruch a poškození zdraví. Spolu s pokrokem lidstva tak logicky přichází i jeho úpadek. To potvrzuje i 36 procent respondentů, kteří uvedli, že se cítí kvůli zaměstnání prakticky zničeni. Snaha uspět a vydat ze sebe více má mnohdy opačný efekt, a tak se z klidných a zdravých jedinců stávají silně vystresovaní lidé na pokraji vyhoření.

Podle autora knihy Peak Performance Steva Magnesse, který je zároveň koučem vrcholových sportovců, jde skutečně lehce vypnout a získat zpět ztracenou vitalitu a produktivitu. Techniky vrcholových sportovců se dají použít i pro profesní život, proto následující strategie zkuste každý den použít a uvidíte, jak se vám až překvapivě snadno navrátí produktivita a životní energie.

Ještě nejste členy? Zaregistrujte se, je to zdarma

+ bonus 22 praktických tipů, jak okamžitě zlepšit váš život i byznys
Kniha
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas
s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
* povinné údaje
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Já už myslel že to bude reklama na Red Bull 😃

    1
  • Já se zas bál reklamy na Smarty drink 😃

    0

Nejnovější články