Jak stihnout více za méně času? 5 snadných tipů pro time management

Pokud chcete více času, naučte se ho lépe používat

Každý z nás má 24 hodin denně k využití. Někteří jedinci ale dokáží vyřešit tolik věcí, že se to zdá až magické. Zvládají snad každou minutu zdvojnásobit? Ve skutečnosti nemají žádná magická kouzla nebo triky. Jen se naučili svůj čas lépe plánovat, pochopili, jak důležitý je takzvaný time management.
Stěžujete si na nedostatek času? Vyřešte to!
Stěžujete si na nedostatek času? Vyřešte to!

Správné plánování a celkově lepší nakládání s časem vám přinese více produktivity v práci i životě. Vše bude skvěle zorganizované a dosáhnete skvělých výsledků v kratším čase.

Největší problém většiny tkví v nevyužívání času na plné obrátky. Vždyť všichni máme 24 hodin a závisí jen na nás, jak se svým časem naložíme. Někdo má problém s časem kvůli chaosu v životě, jiný kvůli pracovní vytíženosti. Každý si obhájí své „ale“.

Přečtěte si také
Jednoduchý návod, jak se zbavit špatných návyků a získat svobodu
Teorie smyčky zvyku a jejího přerušení

Faktem však zůstává, že pokud začnete systematicky plánovat vše od rána až do večera, zjistíte, kde by se čas dal až magicky najít. Poté jednoduše zjistíte, že nedostatek času byl jen výsledek špatných návyků a nedisciplinovanosti v plánování. Zkuste to podobně jako Bill Gates, který si prý každý den rozplánovává na šestiminutové časové úseky. Nutno říci, že mu to vždy přinášelo a stále přináší dokonalé výsledky.

Chcete se tedy stát mistry času, kteří zvládnou s časem hravě manipulovat? Pak zkuste následujících 5 jednoduchých tipů. V jednoduchosti je přeci síla.

Ještě nejste členy? Zaregistrujte se, je to zdarma

+ bonus 22 praktických tipů, jak okamžitě zlepšit váš život i byznys
Kniha
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější

Nejnovější články