Chcete novou superschopnost? Naučte se přečíst knihu za 20 minut!

Přečíst několik knih denně není nemožné

Dokážete si představit, jaké by to bylo, kdybyste přečetli stovky vzdělávacích knih ročně? Jaké netušené možnosti by se tím před vámi otevřely? Na jakou úroveň by se díky tomu váš život dostal? A co kdybychom vám řekli, že to není nic nemožného?
Kolik knih přečtete za rok?
Kolik knih přečtete za rok?

Myslíte si po úvodních slovech, že blouzníme? Ale kdeže! Že máme na mysli ty miniaturní padesátistránkové knížečky? Naopak! Opravdu vám ukážeme, že jakákoli třísetstránková kniha týkající se vašeho rozvoje se dá přečíst během pouhých 20 minut.

Proč číst knihy? A proč jich číst hodně?

Lidstvo je na zemi už mnoho tisíc let. A za tu dobu nasbíralo nepřeberné množství zkušeností. I kdybyste celý život jen experimentovali a zkoušeli, nemáte šanci osvojit si byť jen procento z toho všeho, co se lidstvo naučilo za tu velmi dlouho dobu.

Díky knihám však máte možnost získat nové informace a znalosti ve velmi krátké době a zároveň v poměrně velkém objemu. Máte možnost dozvědět se něco od lidí, kteří už například nežijí, nebo od těch, ke kterým byste se v normálním životě neměli šanci dostat. Knihy vám otevírají vědomosti celého světa a pokud máte ambici něčeho v tomto životě dosáhnout, nemůžete je přehlížet. Měli byste číst často a měli byste číst hodně.

Lidé se však bohužel často vymlouvají, že na čtení knih nemají čas, protože mají hodně práce a nebo se musí věnovat rodině apod. Lžou však pouze sami sobě. Člověk, který to se s svým sebevzděláváním myslí vážně a který si je vědom toho, že díky knihám dosáhne čehokoli, ten si čas ke čtení najde.

A tenhle článek vám dokonce ukáže nejen jak si najít čas na čtení, ale jak číst třeba i 5 knih týdně a nastartovat tak své vědomosti k netušeným výšinám. Sledujte a studujte pozorně:

Ještě nejste členy? Zaregistrujte se, je to zdarma

+ bonus 22 praktických tipů, jak okamžitě zlepšit váš život i byznys
Kniha
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • No předpokládám že po tomhle stylu čtení fakt nebudu vědět vůbec nic, ale za pokus to stojí 🙂

  1
 • Deset knih týdně a naberete moudrost z nějakých 270 knih? To znamená, že 250 jich vůbec nepochopím?...

  0
  • Díky za zprávu Radime, 5 knih týdně tam mělo být :))

   1
 • Hodně praktický, přesně tohle potřebuju.

  0
 • 👍

  0
 • Jdu na to 😃

  0
 • 😎

  0

Nejnovější články