Investujte každý den do jednoho člověka a dočkáte se tučných dividend

Vytváření kvalitních vztahů nemusí být složité

Pod slovem networking si většina lidí představuje celodenní pobíhání po kavárnách, restauracích a večerních akcích, kde se vyměňují vizitky jako o život. Realita však může vypadat mnohem jednodušeji.
Jeden člověk každý den
Jeden člověk každý den

Networking totiž může být tak jednoduchý a přirozený, jako přečtení tohoto krátkého článku. Jak by to mělo vypadat?

1 den = 1 osoba

Vyhraďte si každý den pár minut a ty věnujte jedné vybrané osobě. Ideálně pokud máte nějaký seznam kontaktů, CRM apod., odkud tyto kontakty spravujete a víte, komu je vhodné se ozvat.

Stačí, když zašlete odkaz na zajímavý článek, který jste četli, nebo video, které by mohlo dotyčnou osobu zajímat. A nebo se prostě jen zeptáte, jak se dotyčnému daří nebo zda můžete s něčím pomoci.

Nemusíte pobíhat po kavárnách nebo restauracích, tento úkol můžete udělat v pohodlí své kanceláře. Důležité je vybrat si jednu pro vás zajímavou či důležitou osobu a té věnovat svůj čas, stačí pár minut poté, co máte hotové své úkoly na daný den.

Networking není o tom, že pobíháte jeden den na konferenci a druhý den posíláte své nabídky. Networking je o pravidelné péči a kontaktu. A díky tomuto systému budete schopni udržovat celoročně kvalitní kontakt s nejméně 250 zajímavými osobami. A to má svou cenu!

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • To platí nejenom pro obchodní vztahy, ale každý den byste měli věnovat čas také někomu, koho máte rádi a záleží vám na něm.

  5
 • Není pár minut denně málo? To nestačím napsat ani ahoj. Dal bych povinně od 8 do 9 si sednou v krčmě (pro fajnšmekry v kavárně) ve 4 lidech 😃 každý den s jinými lidmi, samozřejmě.

  1
 • Krátké a výstižné, super!

  1
 • Jen otázka,jak těžký je internetový prodej??

  0
  • Záleží na prodeji čeho 🙂

   0
Nejnovější články