Nedokážete odolat pokušení? Tento jednoduchý trik vám pomůže

Zbavte se všech slabostí

Tento článek je tak rychlý a tak jednoduchý, jako rada, kterou vám poskytne. Díky ní už nikdy nepodlehnete pokušení a výčitky svědomí se stanou minulostí.
Podlehnete?
Podlehnete?

Znáte to, celý den si opakujete, že musíte jíst zdravě, abyste se cítili dobře a mohli být výkonní v práci. A pak najednou přijde pozdní odpoledne v kanceláři a kolegyně přinese krabici plnou lahodných donutů…

Co se stane? Většinou si asi řeknete, že vám jeden nevinný donut neublíží a ochutnáte. Chuťové pohárky zbystří a po prvním soustu si začnou žádat další. A čím dál intenzivněji. Vaše sebeovládání se dostává na bod mrazu a postupně do sebe házíte jednu koblihu za druhou. Večer jste přejedení, bolí vás břicho a špatně se vám kvůli tomu spí, takže jste druhý den naprosto nepoužitelní.

Co následuje? Výčitky svědomí, nadávání sobě samému a deprese.

A to se nemusí jednat jen o porušení stravovacího režimu. Člověk dokáže podlehnout mnohým na první pohled lákavým věcem, jako je projíždění Instagramu, sledování erotických videí, návštěva zahradní párty…zpětně si člověk vždycky říká, jak mohl být tak naivní a podlehnout. Ale v daný moment? Logika je pryč, převládnou pudy a emoce.

Pokud jste se v tomto příkladu našli, pak v budoucnu neváhejte využít tento jednoduchý trik, jak pokušení nepodlehnout a zachovat se správně za každé situace.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Až do teď to bylo v pohodě, teď už mám chuť na donut smile

    1
    • To je právě skvělé, že ten článek člověka něco naučí a hned to na něm otestuje smile

      0
Nejnovější články