Institucionální investoři jsou připraveni investovat do Bitcoinu!

Deloitte údajně dokončil nový výzkumný projekt zaměřený na investice do blockchainu v rámci odvětví Technologií a Médií. Podle výsledků průzkumu jsou dotázané společnosti připravené investovat do technologie blockchainu. Tato připravenost by mohla inspirovat i největší institucionální investory, aby se zapojili do podobných projektů případně investovali do Bitcoinu samotného.

Tento projekt vznikl v rámci stoupajícího zájmu britské privátní společnosti o oblast kryptoměn, kde zkoumali, jak by mohli jejich klienti z investování do kryptosféry těžit. Rozsáhlý průzkum se uskutečnil na vzorku 1053 klientů v sedmi různých zemích. Závěry Deloittu poukazují na to, že 84 procent dotázaných firem se domnívá, že brzy dojde k výraznému přijetí blockchainu širokou veřejností.

“84 procent všech respondentů se domnívá že blockchain dosáhne mainstreamové adopce. Zhruba 59 procent dotázaných věří, že může blockchain výrazně narušit jejich specifické průmyslové odvětví a 29 procent společností odpovědělo, že se již připojilo k nějakému konkrétnímu blockchainovému konsorciu.“

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Nejnovější články