Tajemství efektivních schůzek. 3 základní kroky, jak na to

Přestaňte ztrácet svůj drahocenný čas

Správně naplánované a vedené schůzky, porady či jednání mohou být klíčem k úspěšnému byznysu. Osvojte si 3 základní kroky, které vám zajistí, že vaše schůzky a porady už nikdy nebudou jen ztrátou času.
Jsou vaše schůzky dostatečně efektivní?
Jsou vaše schůzky dostatečně efektivní?

Podle nedávné studie Doodle Meetings Report jen ve Spojených státech prodělají firmy ročně na neefektivních schůzkách téměř 400 miliard dolarů. V Německu je to více než 70 miliard dolarů. Ve Velké Británii 60 miliard dolarů. To jsou ohromné částky, které by mohly firmy investovat mnohem rozumněji.

Nepochybně už se vám stalo, že jste šli ze schůzky a přemýšleli nad tím, k čemu to setkání vlastně bylo. A nebo že jste se sešli s kolegy na poradě a místo důležitých kroků, které by posunuly firmu kupředu, jste se bavili o politice. Na první pohled to není zřejmě, ale přesně v těchto momentech přicházíte o čas a peníze.

V manažerské pozici se samozřejmě nelze schůzkám a poradám úplně vyhnout, existují však základní pravidla, která vám umožní mít pouze efektivní a přínosná setkání. Pokud tedy nechcete patřit mezi ty, kteří se až do své smrti jen scházejí, aniž by se někam reálně posunuli, osvojte si je.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Nejsem žádnej slavnej člověk, ale přesně tyhle neurčitý pozvánky na schůzky mě úplně vytačí smile Jako by lidi dneska neuměli říct, co vlastně chtějí

    0
Nejnovější články