Larry Ellison - samuraj ze Silicon Valley, který rozdrtí každého soupeře

Příběh o nezdolných ambicích

Pokud někdy komunikujete s úřady, používáte počítač, chytrý telefon, platíte kartou...jednoduše, pokud žijete v dnešním světě, nepochybně používáte Oracle, firmu, kterou v roce 1977 založil Larry Ellison.
Larry Ellison
Larry Ellison

Majetek ve výši kolem 50 miliard dolarů, luxusní dům za 200 milionů dolarů, soukromé jachty, letadla a mnoho dalšího, to je dnešní životní styl čtyřiasedmdesá­tiletého magnáta Larryho Ellisona.

Ellison se nebojí provokovat, vyhrožovat i jakkoli jinak soupeřit o místo na trhu. Jeho kolegové a zaměstnanci popisují jeho manažerský styl tak, že i „když už bude metr pod zemí, stále bude řídit Oracle“.

Rodák z New Yorku byl vždy velmi schopným obchodníkem, což umožnilo firmě Oracle rychle růst, vstoupit na burzu a stát se silnou společností na poli informačních technologií. Stejný obchodní styl však také málem zapříčinil totální krach firmy v devadesátých letech.

Jaký je životní příběh tohoto extravagantního muže? A co ho vedlo například k tomu, že si najal soukromého detektiva na Billa Gatese?

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Pribehy jsou super. Prosim vic takovych slight_smile

  1
 • Super článek! Ten závěr je pravda-ať jsou charakterově jakkoliv stavěni, jsou inspirací.

  0
 • To je pan podnikatel sunglasses

  0
 • ,,Člověk si zaslouží druhou šanci-ale pak ho pro jistotu už navždycky sleduj." - John Wayne ... Ze ,,souboje'' Ellison x Gates se dá poučit.

  0
Nejnovější články