Do Won Chang – korejský imigrant, který proměnil 11 000 dolarů v miliardové impérium

Příběh o splněném americkém snu, který začal již v dětství

Korejští imigranti Do Won Chang a Jin Sook přiletěli v roce 1981 do Los Angeles, aby zde naplnili pravý americký sen. Prvním krokem ke splnění snu bylo každodenních 19 hodin práce Do Won Changa ve třech zaměstnáních. Toto extrémní pracovní nasazení se vyplatilo o tři roky později, když se ženou založili oděvní značku Forever 21. Ze smělého plánu nakonec vyrostl mnohamiliardový gigant se stovkami obchodů po celém světě.
Do Won Chang se svou ženou Jin Sook
Do Won Chang se svou ženou Jin Sook

V roce 1981 přistálo na letišti v Los Angeles letadlo, ze kterého vystoupili také jihokorejští manželé. Stejně jako ostatní imigranti sem přiletěli i Do Won Chang a Jin Sook uskutečnit takzvaný americký sen. Prchli před chudobou, aby zde nalezli bohatství. Nenechali se zastavit nulovými financemi či svou špatnou angličtinou a rychle se vrhli do plnění svého plánu.

Aby našetřili na svůj první obchod, Do Won pracoval ve třech zaměstnaní, kde trávil běžně 19 hodin denně. Při své práci na čerpací stanici zjistil zajímavý detail, který jemu i rodině změnil život a Do Won Chang dosáhl svého amerického snu, po kterém zatoužil již dávno během chudobou ovlivněného dětství.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Nejnovější články