7 rad pro úspěch od plukovníka Sanderse

Zakladatel řetězce KFC a jeho lákavé lekce

Než se z Haralda Sanderse stal úspěšný podnikatel, trvalo to téměř 60 let. Celý život se topil v osobních i pracovních selháních, utekla mu žena a nesčetněkrát byl vyhozen ze zaměstnání. Díky svým zásadám však všechny strasti přečkal, aby nakonec až v důchodovém věku založil dnes již fenomenální KFC.
Plukovník Sanders
Plukovník Sanders

Obličej plukovníka Sanderse zdobící logo KFC je v podstatě tím samým, čím je nakousnuté jablko pro Apple. Málokdo ale tuší, že za tímto usměvavým starcem se skrývá jeden z dalších silných příběhů.

Po smrti otce musel jako dítě pracovat. Vyhodili ho z armády, jeho žena mu utekla a on tak zůstal sám se svými třemi dětmi. Celý život strádal a pracovně selhával, aby nakonec našel štěstí díky své lásce k vaření.

Přečtěte si také
John Paul DeJoria – král hebkých vlasů a luxusní tequily, který byl dvakrát bezdomovcem
Příběh o tom, že opakující se utrpení vás nesmí zastavit

Harald Sanders – titulovaný jako Colonel/Plukovník – je dalším vzorem úspěchu, kterým se stal jen díky sadě určitých zásad a trvalému utrpení. Jeho nezlomnost, oddanost snu a víra v jeho dosažení udělala z jeho kuřecích křídel multimilardovou společnost.

Jestli si tedy stále říkáte, že na to nemáte, nebo jste moc staří či vás nebaví odmítání, pak se zkuste zamyslet nad tímto mistrem, který se celý život potýkal s překážkami a přesto šel dál. Jde o další důkaz toho, že pokud v sobě máte alespoň plamínek naděje, nikdy se nesmíte vzdát.

Ještě nejste členy? Zaregistrujte se, je to zdarma

+ bonus 22 praktických tipů, jak okamžitě zlepšit váš život i byznys
Kniha
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • V takovém věku začít podnikat, neskutečné 🙂

    0
  • Super story 🙂

    0
  • Dostal jsem hlad 😃 Ale pan Sanders je samozřejmě velmi inspirativní!

    0

Nejnovější články