Gatesův trik na vybudování miliardového byznysu. Zkusíte to také?

Vybudovat velkou firmu není jen tak

Dnes už je Bill Gates pohodově si žijící miliardář, který se stará hlavně o to, aby se lidé na světě a zejména v chudých zemích měli lépe. Může si v podstatě dělat co chce a v ničem se nemusí omezovat. Ale před 40 lety tomu bylo jinak...
Mladý Bill Gates v době budování Microsoftu
Mladý Bill Gates v době budování Microsoftu

Bill Gates dnes píše svůj blog a díky tomu se jeho fanoušci i celá podnikatelská obec mohou dozvědět nejen jaké knihy doporučuje, ale také o čem přemýšlí a jak přistupuje k byznysu a životu.

Ve svém nedávném blogovém příspěvku se Gates věnoval meditaci, to však nyní není podstatné. Jen tak mimochodem se přitom totiž zmínil o něčem, co mu pomohlo vybudovat miliardový byznys jménem Microsoft a nutno uznat, že to je velmi podstatný faktor. Co přesně tedy Gates ve svých 20 letech udělal?

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Nejsem si jistý, jestli je to dnes vůbec možné. Všechno se rychle mění, potřebujete být in a vědět, co se okolo děje, abyste mohli produkt přizpůsobovat trendům a připravovat se na budoucnost. V 80. letech čas neletěl tak rychle jako v posledních 5-8. Aby to neznělo jako fňukání závisláka, FB nemám, dokonce ani chytrý telefon :))

  0
 • Zajímavá výzva. Tohle stojí za zkoušku. slight_smile

  0
  • Ale jen zkoušku, 5 let dneska nikdo nevydrží slight_smile

   0
 • Challenge accepted sunglasses

  0
Nejnovější články