Sara Blakely musela mnohokrát selhat, aby vybudovala miliardovou firmu

Příběh o silné a nezlomné vůli

Sara Blakely byla koncem 90. let neznámou prodejkyní faxů, která se každý den mučila v nepohodlných punčochách a bojovala s odmítáním zákazníků. Dnes je z ní globálně úspěšná podnikatelka, která na své cestě za úspěchem překonala nejednu překážku a je tak inspirací pro miliony podnikatelek po celém světě.
Sara Blakely
Sara Blakely

Když bylo Saře Blakely 16 let, viděla, jak její blízkou kamarádku srazilo auto. Tato zkušenost v ní zanechala hlubokou stopu a otázku – jak žít naplno, jak prožít úspěšný život? Sara začala intenzivně přemýšlet o smyslu bytí a chvilku se zdálo, že je v životě ztracená.

Oporou se však dospívající Saře nakonec stal její otec, který jí dával motivační audionahrávky a snažil se v ní pěstovat odolnost vůči neúspěchům a silnou vůli. Sary a jejího bratra se vždy u večeře ptal, co se jim ten den nepovedlo. A pokud neměli odpověď, byl zklamaný. To se nakonec ukázalo být rozhodujícím faktorem na její cestě mezi nejúspěšnější podnikatelky světa.

Sara si totiž na své cestě za úspěchem prošla opravdu náročnými zkouškami, které by mnoho jiných ambiciózních lidí absolutně vykolejily a dost možná připravily o jejich celoživotní sny. Ne tak Saru Blakely, která si šla nezdolně za svým cílem a dnes se pyšní několikamiliardovým majetkem a globálně úspěšnou firmou. Jak se jí to podařilo?

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Spanx je super, ale ten příběh za vznikem je ještě lepší. Sara Blakely je opravdu číslo slight_smile

    2
  • Ten otec je hustej smile

    1
  • Dobrá práce sunglasses

    0
Nejnovější články