Býval drogově závislým studentem, dnes je z něj realitní magnát a miliardář

6 tipů od člověka, který opravdu hodně zažil

Grant Cardone je v současnosti označován za jednoho z nejuznávanějších prodejců na světě. Začínal jako chudý narkoman, aby skončil jako ,,guru“ moderního kapitalismu. Skrze své knihy a konference předává své znalosti či zkušenosti, které ho dovedly k vlastnictví firem s obratem ve výši přes 100 milionů dolarů a nemovitostí v hodnotě téměř miliardy dolarů.
Grant Cardone
Grant Cardone

Grant Cardone byl během dospívání opravdu na okraji propasti. Byl silně závislý na drogách, účty za školné dosáhly 40 tisíců dolarů a Cardoneho úspěšná budoucnost byla daleko v nedohlednu. V tu nejposlednější možnou chvíli si však ztracený mladík konečně uvědomil, že se řítí střemhlav dolů a že je čas naplnit zcela jiný osud, než potkal jeho rodiče.

Byl rok 1981 a dvaadvacetiletý Cardone zakončil univerzitu s titulem z účetnictví. Přemýšlel, čemu se naplno věnovat, až mu došlo to, co měl od svých patnácti let před očima – realitní trh. Během dospívání se už totiž mladý Grant zajímal o složitosti realitního trhu a investic do něj, ač tomu ještě zcela nerozuměl. Se svým otcem tehdy navštěvovali luxusní nemovitosti a de facto zkoumali, co obchodování s prvotřídními realitami obnáší.

Ač hluboce toužil po práci s realitami, tento cíl ještě na několik let odložil. Nejdříve potřeboval nějaký obnos na koupi první nemovitosti, a proto se rozhodl stát se prodejcem. Tuto práci nenáviděl, ale v hlavě měl jediný cíl – našetřit za jakoukoliv cenu na první investici. Během dalších let víceméně pouze pracoval, šetřil a učil se vše o nemovitostech a obchodu s nimi, resp. dle jeho slov nikdy nečetl knihu o realitním trhu, ale jen sledoval jak realitní trh žije a co investování obnáší. Takto ponořený to vydržel až do roku 1988, kdy už si řekl, že je čas posunout se dál.

Přečtěte si také
Peter Thiel: Ten, který jako první vsadil na Facebook
Jak se stal z německého imigranta úspěšný investor?

Peněz měl už dost a tak koupil v Houstonu pozemek, který začal pronajímat. Vše bylo výdělečné – ale jen do chvíle, kdy se nájemníci náhle odstěhovali a Cardonemu tak přestaly téct jisté peníze. Nechtěl vyčkávat na další zájemce a raději nemovitost pod cenou prodal.

Tento nakonec nešťastný začátek už nikdy nechtěl opakovat a rozhodl se kupovat už jen vícegenerační domy. Na každém dalším obchodě se vědomostně ,,dopilovával“ a nakonec se tak během dlouhých let stal vlastníkem více než tisíce nemovitostí a úspěšným realitním magnátem.

Během více než třicetileté obchodní kariéry sepsal několik bestsellerů na téma prodeje a úspěchu. Cardoneho rad si cení i firmy z žebříčku Fortune 500, které si ho najímají jako školitele pro své prodejní týmy. Jeho konference 10X Growth Con se stala během prvního roku fungování tak úspěšnou, že dokázala přitáhnout jako přednášející několik významných byznysmenů.

Díky svému Youtube kanálu se dostal do povědomí širší veřejnosti podobně jako Gary Vaynerchuk nebo Tai Lopez. Stejně jako oni radí lidem, jak se posouvat v životě, jak investovat nebo jaké marketingové principy skutečně fungují.

Pokud to myslíte s úspěchem vážně, zkuste do svého života aplikovat základní pravidla tohoto kmotra prodeje a sledujte, jak rostete. Cardone je sám používal a stále používá – vždyť mu také přinesly nepředstavitelnou finanční svobodu.

Jaká jednoduchá pravidla – jak je Cardone sám označil – byste měli začít používat, abyste mohli zacílit na skutečné bohatství?

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Nejnovější články