Neznámý Elon Musk - 10 překvapivých faktů, které jste možná nevěděli

Muskův život vždy nebyla jen Tesla a SpaceX

Elon Musk je v současnosti pravděpodobně nejznámějším podnikatelem a vizionářem. Dá se říci, že ho zná celý svět, podobně jako kdysi i Steva Jobse. Díky Tesle a vesmírným vizím o něm slyšel fakticky každý. Jenže Elon Musk nebyl vždy živoucím Iron Manem, byl například také živořícím studentem.
Elon Musk
Elon Musk

Úspěšné testování raket dobývajících vesmír, zdárně dokončené podzemní dopravní trasy, vozidla jedoucí bez paliva atd. – to je dnešní Elon Musk, první člověk, který se rozhodl bez pomoci jiných dobýt a kolonizovat vesmír. Jeho pokrokové projekty z něj již za života udělaly legendu. Vyslovte jméno Elon a každý si vybaví lehce introvertního génia, který vede lidstvo určitým způsobem vpřed, podobně jako kdysi Bell, Tesla, da Vinci a další.

Jenže i Musk má za sebou běžnou lidskou minulost, která nebyla vždy podle jeho představ. Musel se poprat s následky šikany, čelil bankrotu a po některých nezdarech se málem psychicky zhroutil.

Detaily Muskova života jsou skutečně překvapivé a zajímavé, stejně jako jeho současné vize. Pojďte s námi tedy odhalit neznámou část života největšího vizionáře 21. století.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Nejnovější články