Jak manipulovat davy a získávat lidi na svou stranu? Praktický návod Donalda Trumpa

Prezidentem USA se nestanete náhodou

Současný prezident Spojených států je mnohými považován za neschopného politika, který se dostal do úřadu vlastně náhodou. Ve skutečnosti však za tímto přesvědčením může být samotné Trumpovo mistrovské taktizování a k dokonalosti dovedené psychologické hry.
Donald Trump
Donald Trump

Ve světě si Trump za své politické kroky moc obliby nezískal. Čeho si ale získal hodně, to jsou hlasy voličů. Ať je Trump jaký je, k moci se nedostal stupiditou a už vůbec ne náhodou. Vše se zdá být tímto obchodním mistrem dokonale naplánováno.

Pokud k Donaldu Trumpovi cítíte zášť jako miliony jiných „mravokárců“, zkuste tento pocit na chvilku odhodit a pojďte se s námi zamyslet nad tím, v čem by Trumpovo mistrovské taktizování mohlo posloužit vašemu životu a byznysu. Ukážeme vám, že jeho praktiky jsou nadmíru praktické.

Jakých 5 psychologických taktik tedy Trump použil, aby na svou stranu získal masy lidí a ti ho zvolili prezidentem Spojených států? A jaké si z toho vy můžete vzít ponaučení?

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
 • Rád ho nemám, ale ano, uznávám, že jednat asi umí.

  1
 • Nemyslím, že je to nějaká dokonalá taktika, prostě cílí na tupější sortu voličů. To není urážka, ale konstatování – má to ozkoušené z reality show, která mířila na nejnižší pudy. Výsledky jeho podnikání jsou zahaleny tajemstvím (možné daňové úniky) a v úřadu zatím předvedl co? Obchodní válku, která ještě neskončila. Takže za mě: článek přehání a doufám, že se tím nikdo nezačne řídit. Kdyby byli všichni jako Trump, jak by to asi na světě vypadalo? Jen války a napětí. Příklady bychom si měli brát z lepších osobností.

  0
 • thumbsup

  0
 • Znamená to snad, že i Babiš se Zemanem jsou vlastně geniální? smile

  0
  • Babiš se Zemanem jsou možná tak geniální zm*di smile

   0
  • To geniální bych v tomhle případě vynechal smile

   0
  • Jo taky si říkám že bez toho to sedí víc smile

   0
  • Chlapi jakkoli s vámi souhlasím, tohle je článek o Trumpovi slight_smile

   0
  • Zeman je určitě skvělý manipulátor. Jinak by nedokázal jako Čech přesvědčit Moravany, že je jejich člověk, jako kavárenský intelektuál své voliče, že je proti pražské kavárně, jako inteligentní člověk, že je lidový sprosťák. Myslím, že i jeho náklonnost k ovaru je vykalkulovaná.

   1
  • Jo to sedí :))

   0
Nejnovější články