3 nejčastější startupové chyby, kterým se musíte vyhnout

Aneb jak nepatřit mezi poražené

Každý podnikatel a každý startup je unikátní, stejně tak jejich začátky i konce. Při hlubší analýze se však dá objevit několik společných rysů pro ty firmy, které na trhu neuspěly. My vám přinášíme tři nejčastější, kterým je potřeba se vyhnout, pokud chcete zvýšit svou šanci na úspěch.
3 body zlomu, dejte si na ně pozor
3 body zlomu, dejte si na ně pozor

Nikdy nechce zkrachovat, to je vcelku logické. A nikdo na to ani příliš nemyslí, když rozjíždí svou novou firmu. Na začátku je každý plný nadšení, snů a adrenalinu, natož aby v hlavě zbývalo místo pro nějaký strach či obavy.

Jenže velké sny a nadšení často nemusí stačit k tomu, aby člověk vybudoval velký a úspěšný podnik. Na cestě totiž čeká mnoho nelehkých překážek, které mohou nadějný startup potopit, zejména, pokud se jedná o začínajícího podnikatele, který ještě nezná tak dobře systém.

Dali jsme dohromady 3 základní oblasti, ve kterých nejen začínající, ale i ti zkušenější podnikatelé často osudově chybují. Pokud si tyto informace a rady v nich obsažené vezmete k srdci, mnohonásobně tak zvýšíte svou šanci na finální úspěch.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Nejnovější články