Jak překonat vlastní stín? Mentální pasti, kterým je třeba se vyhnout

Nestaňte se obětí svých vlastních pastí

Většina z nás se narodila do určitých poměrů a je naprostou přirozeností ambiciózního jedince snažit se dosáhnout vyššího životního standardu než naši rodiče. Ne každý je však schopný nakonec uspět. Čím je to způsobeno? Vyrůstáme v prostředí, které nás nutí přijímat svět a názory takovým způsobem, aby nám bránily v našem rozvoji. Pokud jste se zasekli v kruhu a nemůžete z něho ven, je třeba se nejprve zbavit pastí, které nás do něho dostaly.
Chcete překonat vlastní stín nebo raději zakrníte v průměrnosti?
Chcete překonat vlastní stín nebo raději zakrníte v průměrnosti?

Jestli si myslíte, že se strach a falešné mýty omotávají pouze okolo krků chudáků, tak proč již dávno nejste tam, kde jste chtěli být? Skutečně bohatí a úspěšní lidé dosáhli svého úspěchu, protože přemýšlí jinak. Dokázali se vyhnout myšlenkám, které ostatní považují za vesmírné zákony bránící dosažení něčeho lepšího.

Nebudeme se zaměřovat na váš zevnějšek nebo vědomí, ale půjdeme trošku více do hloubky, podíváme se pod pokličku vašeho podvědomí, které vás ovlivňuje více, než si myslíte. Možná, že v následujících řádcích najdete přesně tu past, která vás svírá a brání vám v rozvoji.

 

Chci jen tolik, abych mohl žít komfortním životem

Každý den se tato fráze opakuje ve všech světových jazycích a způsobí více neštěstí, než krach na burze. Pokud si stanovíte úroveň komfortu, zamezíte tím jakémukoliv dalšímu rozvoji. Obzvláště podnikatelé by se měli takovým myšlenkám vyhnout. Nejedná se o skromnost, ale o zbabělé upuštění od vyšších cílů.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Nejnovější články