Jak získat prvních 100 zákazníků? 4 kroky, které vám k tomu pomohou

Aby se začátek podnikání nestal noční můrou

Říká se, že vydělat první milion je nejtěžší, pak už to jde víceméně samo. Jde samozřejmě o nadsázku, ale stejné přirovnání platí i pro start vašeho byznysu. Získat prvních 100 zákazníků je nejtěžší, pak už to jde, při správném přístupu, víceméně samo.
Jak získat prvních 100 zákazníků?
Jak získat prvních 100 zákazníků?

Pokud už máte start nějakého byznysu za sebou, určitě tento okamžik moc dobře znáte.

Po mnoha a mnoha hodinách příprav a tvrdé práce máte produkt připravený k prodeji, spustíte tedy webové stránky a…nic. Co jste taky čekali, že? Člověk si v tu chvíli uvědomí, že ta opravdová práce teprve začíná.

Jedná se však bohužel také o moment, kdy to mnoho dříve natěšených podnikatelů vzdá. Naivně si mysleli, že stačí spustit web, přidat odkaz na svůj Facebook a prodeje naberou raketové tempo.

Jenže takto svět byznysu nefunguje, ani když máte tak geniální produkt, jakým byl třeba právě Facebook. Vždycky totiž musíte udělat několik dalších kroků, které vám pomohou získat první zákazníky. S těmi už jde práce snadněji, jednak proto, že jste pochopili systém a pak také proto, že skuteční zákazníci dodají motivaci nejen vám, ale i vašemu týmu.

Pojďme se tedy nyní podívat na to, jaké kroky můžete udělat, abyste se co nejrychleji dopracovali ke svým prvním zákazníkům a nastartovali růst vaší malé firmy.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Nejnovější články