Recenze knihy: Skvělé služby

Jak dělat služby, které vaše zákazníky nadchnou

Tuto malou příručku na poskytování skvělých služeb stihnete přečíst třeba při cestě vlakem z Prahy do Ostravy. A ještě si hodinku zdřímnete.
Skvělé služby: Jak dělat služby, které vaše zákazníky nadchnou
Skvělé služby: Jak dělat služby, které vaše zákazníky nadchnou

Pět autorů s různými zkušenostmi dalo dohromady knihu, která má za cíl provést vás nastavením služeb tak, aby vaši zákazníci byli vždy spokojení. A to je právě to podstatné. Nadšení a ohromení zákazníků pravděpodobně po přečtení knihy nedosáhnete.

Co je na knize pozitivní, to je využití příkladů z českých firem, které ke svým službám přistupují inovativně a poskytují zákazníků někdy až nadstandardní servis. Tím, že se jedná o české firmy, čtenář si lépe představí v podobné roli sebe samotného.

Ačkoli nejzajímavější byl příklad Garyho Vaynerchuka, zakladatele Wine Library, který měl v začátcích svého byznysu na starosti veškerou péči o zákazníky a tak kromě balení a odesílání objednávek sám odpovídal na dotazy zákazníků, což někdy dělalo i 700 emailů denně. To je zářný příklad proklientského přístupu!

Přečtěte si také
Recenze knihy: Jak stvořit pecku na trhu
Pro všechny podnikatelé, kteří nemají miliony na marketing

Každopádně kniha jako taková zkušenějšímu podnikateli mnoho nečekaných tipů neposkytne, poslouží spíše jako návod na nastavení služeb pro začátečníky. 2 hodiny čtení jsou v tomto případě příjemným bonusem, kdy si můžete během chvilky připomenout pár základních pravidel a knihu zase odložit.

Skvělé služby: Jak dělat služby, které vaše zákazníky nadchnou
Autoři: Adam Hazdra, Kateřina Jiřinová, Lukáš Kypus, Veronika Harazínová, Vojtěch Lunga
Vydává: Grada
Datum vydání: 2013
Doba čtení: 2 hodiny

Hodnocení Specter: 5/10

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Nejnovější články