Chcete se stát legendou? Dělejte marketing jako Musk!

5 geniálních marketingových tahů od zakladatele Tesly

Jednu věc nelze Elonu Muskovi upřít, ačkoliv se některé z marketingových strategií Tesly mohou zdát naprosto šílené, mají obrovský úspěch. V článku vám nabízíme postup, jak je aplikovat i na vlastní značku.
Elon Musk je už dnes opravdovou byznysovou legendou
Elon Musk je už dnes opravdovou byznysovou legendou

Neexistuje mnoho značek stejně fascinujících jako Tesla. Když ji začal Elon Musk budovat, nebyla prvním výrobcem automobilů. Nebyla ani první automobilkou, která by přišla na trh s elektromobilem. Tak jak je možné, že dokáže poutat takovou pozornost veřejnosti?

Faktem je, že Tesla fascinuje svým designem, akcelerací nebo samotnou technologií, ale kromě toho musel její zakladatel použít i alternativní marketingové strategie, které se možná nemusely zdát na první pohled jako optimální. Spíše, než aby se soustředil na zpovídání svých zákazníků, se zaměřil na to, jak svět vnímá Teslu právě pro to, co dělá. A dokázal svět Teslou doslova fascinovat.

Pokud chcete stvořit kultovní značku a ze sebe udělal podnikatelskou legendu, máte jedinečnou příležitost. Každá společnost v jakémkoliv odvětví totiž může svět fascinovat stejně jako Tesla, pokud se bude držet těchto pěti základních tipů od Elona Muska:

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Nejnovější články