Musk motivuje své zaměstnance k práci, nemají si všímat rozptýlení a pochybovačů

Elon Musk se svojí společností Tesla neprožívají zrovna idylické období a tak se sedmačtyřicetiletý vizionář musí opravdu snažit, aby jeho zaměstnanci zůstali motivovaní.

Musk s Teslou se sice s Komisí pro kontrolu cenných papírů dohodli mimosoudně, což bude stát jak Muska, tak i Teslu po 20 milionech dolarů. Po hrozbě vězení a odchodu z pozice CEO firmy je to sice částečná výhra, ale to nic nemění na tom, že Tesla stále bojuje se svým cashflow.

Za dobu svého fungování nebyla Tesla schopná začít dosahovat profitability, přičemž už na to netrpělivě čekají nejen fanoušci Muska a Tesly, ale samozřejmě zejména akcionáři a investoři.

Aby se tak co nejdříve stalo, snaží se Musk motivovat svůj tým k nadstandardním výkonům. Níže jsou dva emaily, které svým zaměstnancům během víkendu poslal.

Překlad:
Email 1 (pátek 28.9.):
Ignorujte všechna rozptýlení. Ještě jeden náročný víkend a budeme všichni vítězi. Díky, že jste skvělí. Elon
Email 2 (pravděpodobně v noci ze soboty na neděli 30.9.):
Jsme velmi blízko dosažení profitability a dokázání všem pochybovačům, že se mýlili. Ale abychom to dokázali, musíme zítra pracovat opravdu dobře. Pokud se nám to podaří, dosáhneme historického vítězství, které překoná všechna očekávání. Do toho Tesla! Díky za tvrdou práci, kterou odvádíte. Elon

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • No párkrát to asi zabrat může, ale jen jestli tohle náhodou nepíše už několik let v kuse 🙂

    0
  • Správnej motivátor 🙂

    0
Nejnovější články