Jeff Bezos právě odhalil spolužáka z Princetonu, který naprosto změnil jeho život

Ten o tom dosud neměl absolutně žádné tušení

Přemýšleli jste někdy jestli má vaše přítomnost zde na světě nějaký trvalý dopad? Nikdy nevíte, jak velký vliv byste mohli mít na někoho ve vašem okolí. Možná i proto se snažíme, aby naše děti byl šťastné a především úspěšné. „Když už nic jiného, tak alespoň ty děti po nás zůstanou,“ říkáme si. Nicméně pravdou je, že největší vliv můžeme mít na někoho ve chvíli, kdy si to ani neuvědomujeme.
Jeff Bezos – zakladatel a CEO Amazonu
Jeff Bezos – zakladatel a CEO Amazonu

Jeff Bezos právě odhalil příběh o jedné takové osobě, která už před 34 lety v době jeho vysokoškolských studií na univerzitě Princeton, velmi ovlivnila jeho život a dodnes o tom neměla tušení.

Nejchytřejší spolužák

Jedná se o příběh vysokoškolského spolužáka, kterého zakladatel Amazonu popisuje jako pokorného a úžasného chlapíka a nejchytřejšího chlapce na Princetonu. Jak se často stává, tento spolužák vůbec netušil, že si ho Bezos pamatuje, dokud se o něm tento týden nezmínil.

Přečtěte si také
Amazon Adds je další částí z podnikání Amazonu generující přes 10 miliard dolarů
Král e-commerce má nyní v plánu vstoupit na B2B trh

Když mladý Jeff Bezos studoval střední školu a hlásil se na univerzitu, jeho snem bylo stát se teoretickým fyzikem. Zapsal se na Princeton do ročníku graduujícího v roce 1986, jako jeden z 20 studentů v elitním programu se zaměřením na elektrotechniku a informatiku (EECS). “Všichni byli skvělí lidé se společnými zájmy. Byli jsme EECS geekové tedy tichá, výhradně mužská skupina excentrických podivínů,“ popisoval před lety skupinu Bezosův spolužák.

Bezos do třídy skvěle zapadal. Ačkoliv byl zjevně velmi inteligentní, na střední škole byl vyhlášený premiantem ročníku, v žádném případě sám sebe nepovažoval za nejchytřejšího studenta nynějšího programu. Tato čest v jeho mysli patřila jeho kolegovi ze Srí Lanky, Yasantha Rajakarunanay­akeovi, a Jeff Bezos nyní sdílel okamžik, když se v něm tento názor naprosto utvrdil.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
Nejnovější články