7 důvodů, proč možná nikdy nebudete úspěšní

Aneb neházejte si zbytečně klacky pod nohy

Pro každého znamená úspěch něco jiného. Pro někoho je to velká a spokojená rodina, pro jiného zase třeba miliardová firma. Ale ať už považujete za úspěch cokoli, existují důvody, které vám mohou cestu k úspěchu překazit.
Nevytvářejte sami sobě překážky na cestě k úspěchu
Nevytvářejte sami sobě překážky na cestě k úspěchu

Nikdo to samozřejmě nedělá schválně. Každý, kdo sní o nějakém úspěchu, si v hloubi duše myslí, že dělá vše potřebné, co cesta za úspěchem vyžaduje. Ale často je to bohužel jen sebeklam a člověk sám sobě hází klacky pod nohy, aniž by si to uvědomoval. A nebo si to uvědomuje, ale snaží se tyto myšlenky vytěsnit a konejší se různými výmluvami.

Každá cesta za úspěchem je jiná, stejně tak jako je úspěch pro každého něco jiného. Existuje však několik základních pravidel, která by člověk neměl porušit, pokud se chce dostat až do cílové destinace.

Těchto 7 níže uvedených důvodů stojí nejčastěji za tím, že lidé stárnou a odcházejí, aniž by naplnili své sny a touhy. Pokud se najdete byť jen v jednom z nich, snažte se, prosím, s tím co nejdříve něco udělat. V zájmu vlastního úspěchu.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Když čtu takové články, je to prokrastinace? smile

    3
Nejnovější články