Conor McGregor uvádí na trh novou irskou značku whisky

Jste připravení dostat od ní pěstí?

Lihoviny podporované celebritami jsou velkým byznysem od doby, co se Sean „Diddy“ Combs v roce 2007 spojil s Ciroc vodkou. V loňském roce oznámil George Clooney, že vydělal miliardu dolarů na prodeji své vlastní značky alkoholu Casamigos tequilla, čímž posunul tento trend na zcela jinou úroveň.
Bude irský zápasník sklízet úspěchy i na podnikatelském poli? Zdroj: twitter.com
Bude irský zápasník sklízet úspěchy i na podnikatelském poli? Zdroj: twitter.com

Jenom letos tak koupil Ryan Reynolds Aviation gin, Bob Dylan a Metallica společně oznámili vznik úplně nové whisky a nyní Conor McGregor odhalil odpovídajícím pompézním způsobem sobě vlastním novou irskou whisky.

Přečtěte si také
Recept na úspěch: Conor McGregor a jeho miliardový zákon přitažlivosti
Aneb jak proměnit sny v realitu

Nově odhalený lahodný alkoholový nápoj dostal název Proper No. Twelve, který odkazuje na zápasníků původ. “Pocházím z předměstí Crumlin, což je dvanáctá dublinská městská část. Je to místo, které je velice blízké mému srdci, místo, kde jsem se naučil bojovat a díky kterému dnes jsem to, co jsem,“ vysvětlil Conor McGregor v tiskové zprávě.

Vytvořili jsme téměř sto směsí, než jsme našli správné složení pro naši whisky

Irský zápasník svěřil své naděje do těch nejlepších rukou, spolupracoval na nalezení správné chuti whisky s nejstarším whisky destilačním zařízení na světě, Eire Born Spirits, využil tak jejich zkušeností a praktického přístupu k vývoji alkoholu. “Vytvořili jsme téměř sto směsí, a nakonec jsme vybrali to, co považujeme za jedinou správnou kombinaci pro naši whisky,“ vysvětluje McGregor.

Jednosladová whisky, Proper No. Twelve, se vyrábí v oblasti známé díky velmi úrodné půdě bohaté na živiny a čisté pramenité vodě. Palírna charakterizuje chuť jako komplexní a sofistikovanou, na druhé straně ale hladkou a přístupnou s náznaky vanilky, medu a ohořelého dřeva.

Šampion MMA je zakladatelem, předsedou představenstva a většinovým vlastníkem nově vznikající společnost.

 
 

Zástupci záchranářského systému First Responders se pak Conor McGregor zavázal darovat 5 dolarů za každou prodanou lahev, každý následující rok až do výše milion dolarů. “First Responders jsou na celém světě nedocenění hrdinové, kteří jednají s odvahou a každý den reagují na volání o pomoc lidí, kteří jsou v nouzi,“ poznamenal.

Nová whisky, Proper No. Twelve bude k dispozici v McGregorově domovině Irsku a Spojených státech amerických již tento měsíc.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Nejnovější články