Jak lépe plánovat a stihnout za den maximum?

Využijte 10 tipů Elona Muska na zlepšení produktivity

Elon Musk se snaží obětovat pro blaho nás všech a trávit svůj čas co možná nejproduktivněji protože věří, že jeho práce je zásadní pro záchranu civilizace. I když máte třeba malinko přízemnější ambice a chcete pouze stihnout více věcí za méně času, stále se vám budou jeho tipy hodit.
CEO společnosti Tesla a SpaceX, Elon Musk
CEO společnosti Tesla a SpaceX, Elon Musk

Zakladatel SpaceX se zdá být jednou z nejproduktiv­nějších nebo přinejmenším nejzaneprázdně­nějších osob na planetě. Jako CEO SpaceX a Tesly je celkem dost zaměstnán, ale k tomu pracuje na dalších projektech, o kterých se hodně mluví jako je Hyperloop nebo Neuralink. Je skvělé, co všechno je schopen stíhat.

Plně se zavázal k tak velkému počtu výzev, protože mu na srdci leží především budoucnost naší planety. Doslova věří, že práce, kterou dělá, je rozhodující pro přežití lidstva.

Aby stíhal nekonečný koloběh úkolů, musí trávit každou minutu velmi efektivně. Není možné, aby jinak zvládl veškeré povinnosti, ke kterým se zavázal. Každému je přeci jenom vyměřeno denně stejných 24 hodin. Naštěstí nejsou jeho techniky tajné, a tak se můžeme dozvědět mnoho ze způsobů, jak využívá svůj čas, aby byl maximálně efektivní.

Přečtěte si také
Tesla na rozcestí: 5 velkých výzev, kterým bude nyní čelit
Kam povedou další kroky Elona Muska?

Těchto 10 tipů vedoucích k vyšší produktivitě vám pomohou výrazně zlepšit využití vašeho času jak v pracovním, tak osobním životě:

#1 Neustále se sami sebe ptejte, v čem se zlepšit

Elon Musk nepřetržitě přemýšlí o tom, jak může dělat věci efektivnější. Ačkoliv přiznal, že nikdy nečetl knihy o produktivitě, neustále se stává efektivnější osobou tím, že sleduje svoje každodenní zvyky a pozoruje, kde ztrácí nejvíce času.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • Prý snaží obětovat pro blaho nás všech, jasný 😃

    0
Nejnovější články