8 jednoduchých návyků Billa Gatese, které se můžete naučit i vy

Kdo by nechtěl dosáhnout podobných úspěchů

O Billu Gatesovi už se dnes v médiích tolik nepíše v souvislosti s inspirací pro všechny ostatní podnikatele. Přecijen, Gates už se dnes věnuje hlavně své nadaci a jeho místo "byznysových guru" převzali lidé jako Jeff Bezos, Mark Zuckerberg či Elon Musk. Je to však trochu škoda, protože Gates, dnes stále ještě druhý nejbohatší člověk světa, je hodně velkou inspirací.
Bill Gates
Bill Gates

Téměř celá devadesátá léta dvacátého století a začátek nové milénia platilo, tak jako že každé ráno vyjde slunce, že Bill Gates je nejbohatším člověkem na světě. Jeho revoluční program Microsoft znali všichni, kteří měli co do činění s počítači. V počítačové hře Zoo Tycoon jste dokonce mohli některého z návštěvníků pojmenovat jako Bill Gates a okamžitě jste získali ohromné množství peněz.

Bill Gates se stal prvním opravdovým technologickým magnátem a bylo by hříchem si nepřipomínat postupy a zvyky, díky kterým dosáhl svých úspěchů. Těchto 8 jednoduchých návyků pomohlo Billu Gatesovi na výsluní a stejně tak mohou pomoci i vám.

Vstupte do světa Warengo, je to zdarma.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami ochrany osobních údajů
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Řadit podle: oblíbenosti nejnovější
  • 👍

    0
  • Joo ten jeho dvouměsíční "svaťák", to musel být masakr 😎

    0
Nejnovější články